logo-skala2

ZADZWOŃ

Kontakt

SKALA360 Jarosław i Maciej Kuberka S.C.
ul. Staszica 24/8a, 60-524 Poznań

mgr inż. arch. Maciej Kuberka: +48 606 655 533
mgr inż. Jarosław Kuberka: +48 606 325 161

Nowoczesne elewacje wentylowane – poznaj możliwości drewna Thermory i innych materiałów!

Stawiając na nowoczesne rozwiązania, chcemy zaproponować praktyczne elewacje wentylowane, charakteryzujące się tworzeniem pustki wentylowanej pomiędzy zastosowanymi warstwami ściany i izolacji termicznej, a warstwą okładziny elewacyjnej.

Wykorzystanie drewna lub płyt prefabrykowanych pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty, zwłaszcza, że obudowa zewnętrzna jest mocowana do rusztu, a ten z kolei – do zewnętrznej ściany budynku.

skala360_ele

Drewno Thermory

Chcemy, by proponowane rozwiązania służyły niezawodnie, przez długi czas. Właśnie dlatego wykorzystujemy materiały najwyższej klasy. Zdecydowanie dominuje w nich drewno Thermory, czyli modyfikowane termicznie.

Dlaczego polecamy drewno Thermory?

Proces jego wytwarzania polega na opalaniu, hartowaniu i obróbce parą w temperaturach w zakresie 190 – 215 stopni Celsjusza. W efekcie wyeliminowany zostaje cukier, a biodegradacja materiału naturalnego zostaje zatrzymana. Drewno Thermory bez wątpienia spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Coraz częściej jest także wykorzystywane w małej architekturze oraz w realizacjach budownictwa jednorodzinnego i użyteczności publicznej.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Zadzwoń, napisz i umów się na bezpłatną konsultację

szkic
section-bg_10_d