logo-skala2

ZADZWOŃ

Kontakt

SKALA360 Jarosław i Maciej Kuberka S.C.
ul. Staszica 24/8a, 60-524 Poznań

mgr inż. arch. Maciej Kuberka: +48 606 655 533
mgr inż. Jarosław Kuberka: +48 606 325 161

Projektujemy i budujemy Ogrody zimowe, fasady szklane

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu ogrodów zimowych, fasad szklanych, świetlików dachowych, balustrad oraz zadaszeń. Proponujemy kompleksowy zakres usług – przygotowanie projektu i jego realizację oraz ścisły nadzór prac na każdym etapie.

Wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, zadbaliśmy, by zakres świadczonych usług był możliwie największy – nie tylko projektujemy i wykonujemy fasady szklane, budujemy ściany ze szkła i balustrady, ale również zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym transportem szkła wielkogabarytowego.

Jako firma, jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe realizacje – kontaktując się z nami, masz szansę urzeczywistnić swój pomysł – zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie nawet najbardziej wymagające konstrukcje..

o nas1

Całoroczny ogród zimowy

Wiemy, że ogród może zachwycać, bez względu na porę roku. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, zadbaliśmy, byś mógł korzystać z jego uroków także zimą – projektujemy i budujemy ogrody zimowe, fasady szklane, montujemy rolety i markizy, dając Ci możliwość całorocznego wypoczynku w kontakcie z naturą.

Ogrody zimowe w Poznaniu i okolicach powstają z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów – stosujemy i umiejętnie łączymy drewno, stal, aluminium i szkło, realizując nawet najbardziej wymagające projekty.

Ponad 200 inwestycji z naszym udziałem

Udział w tak dużej liczbie inwestycji był możliwy dzięki naszemu zaangażowaniu, terminowości i doświadczeniu. Niezależnie od stopnia trudności podejmowanej realizacji, korzystaliśmy z wysokiej klasy materiałów i doskonałych technologii, zapewniając solidne wykonawstwo powierzonego nam zadania.

Mając na uwadze Twój komfort, proponujemy Ci kompleksową ofertę, opartą o rozwiązania systemowe, obejmującą projektowanie i budowę ogrodów zimowych w Poznaniu i okolicach. Korzystając z doświadczenia, wiedzy i umiejętności praktycznych, wybieramy sprawdzone rozwiązania i precyzyjnie dobrane technologie, gwarantując Ci wysoką jakość świadczonych usług.

 

Dlaczego warto Nas wybrać?

Projektowanie

Projektowanie

Wyróżnia nas pasja, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy fachową wiedzą na temat potencjału technologii i materiałów. Chcąc zaproponować Ci najlepsze rozwiązania, systematycznie aktualizujemy posiadane informacje.

Doświadczenie

Doświadczenie

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w kompleksowej obsłudze inwestycji, chcemy dać Ci pewność, że każdy kolejny etap prac przebiegnie w zgodzie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Pomoc formalno-prawna

Pomoc formalno

Chcąc zapewnić Ci maksymalne poczucie komfortu podczas realizacji inwestycji, chcemy zaproponować Ci profesjonalną pomoc formalno-prawną, obejmującą uzyskanie potrzebnych opinii, warunków zabudowy i pozwolenia na budowę.

Technologia i materiały

Technologia i materiały

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług dbamy, by wykorzystane technologie i materiały wyróżniały się wysoką jakością i były odpowiednio dobrane do rodzaju wykonywanych prac. Sięgamy po sprawdzone rozwiązania, wybierając propozycje producentów Stabalux, Keepgalss, Yawal, Aluprof i Reynaers.

Wykonawstwo

Wykonawstwo

Niezależnie od stopnia trudności realizowanego projektu, dbamy o rzetelne wykonawstwo, w żadnym wypadku nie odstępując od wyznawanej zasady. Naszą misją jest tworzenie trwałych realizacji. 

Strefa konserwatorska

Strefa konserwatorska

Nie boimy się wyzwań! Wyróżnia nas duże doświadczenie w pracy w strefie konserwatorskiej oraz z obiektami, które zostały objęte ścisłą ochroną konserwatorską.

W naszych projektach korzystamy z najlepszych technologii i materiałów

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Zadzwoń, napisz i umów się na bezpłatną konsultację

szkic
section-bg_10_d