logo-skala2

ZADZWOŃ

Kontakt

SKALA360 Jarosław i Maciej Kuberka S.C.
ul. Staszica 24/8a, 60-524 Poznań

mgr inż. arch. Maciej Kuberka: +48 606 655 533
mgr inż. Jarosław Kuberka: +48 606 325 161

Ogród zimowy - zielony zakątek przez cały rok

Ogród zimowy to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, bez względu na warunki atmosferyczne, szukają skutecznego sposobu na wyciszenie się albo chcą podnieść prestiż swojej posiadłości. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz mieć pewność, że relaks pod gołym niebem nabierze nowego znaczenia!

Poznaj nasze propozycje ogrodów zimowych z drewna oraz ogrodów zimowych z aluminium.

Proponując kompleksową realizację, obejmującą projekt i wykonanie szklanych fasad lub ogrodu zimowego w Poznaniu i okolicach, chcemy zapewnić Cię o doskonałej jakości wykorzystywanych materiałów i systemów. Korzystamy z propozycji renomowanych firm, takich jak CDA, Moll i producentów, wśród których znaleźli się Stabalux, Aluprof, Reynaers i Yawal, dając Ci możliwość realizacji Twoich marzeń w wybranym przez Ciebie stylu!

ogrod zimowy Poznan zaly rok

Ogrody zimowe z drewna

Klasyczne materiały to sposób na uniwersalną, ponadczasową przestrzeń, pełną ciepła i spokoju. Sięgając po drewno, możesz mieć pewność, że Twój ogród doskonale wpisze się w otaczający go krajobraz, pozwalając Ci na jeszcze bliższy kontakt z naturą.

Dlaczego polecamy drewno?

Dbamy o drewniane konstrukcje

Wiodącym materiałem w konstruowaniu ogrodów zimowych zdecydowanie jest drewno. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, chcemy zaproponować Ci kompleksową usługę projektowania i budowy ogrodu zimowego, fasad i zadaszeń z wykorzystaniem drewna klejonego. W naszych realizacjach korzystamy ze wszystkich dostępnych na rynku gatunków materiału, jednak ostateczny wybór podejmowany jest w trakcie konsultacji z Tobą. Dotychczas zrealizowane przez nas projekty powstały z wykorzystaniem drewna sosnowego, świerkowego i modrzewiowego, dębu oraz mahoniu.

Drewniane wykończenia i konstrukcje ogrodów zimowych z drewna wymagają szczególnej troski. Dbając o najmniejszy szczegół, projekty zrealizowane z wykorzystaniem naturalnych materiałów zabezpieczamy wysokiej klasy lakierami skandynawskiej firmy Teknos. Stosowane preparaty przeznaczone są do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu, o czym świadczą stosowne certyfikaty. Wykonujemy również zabezpieczenie drewnianych konstrukcji poprzez olejowanie.

Konstrukcje ogrodów zimowych z drewna wypełniane są elementami przeziernymi, czyli szkłem, jedno- lub dwukomorowym obustronnie bezpiecznym oraz elementami nieprzeziernymi, czyli panelami z blachy aluminiowej i rdzenia ze styroduru.

 W trosce o najwyższą jakość zrealizowanych projektów wszystkie aluminiowe elementy konstrukcji ogrodu są lakierowane proszkowo na dowolny kolor, dostępny w palecie barw RAL, Coratex lub na kolory drewnopodobne. 

Ogrody zimowe z drewna wymagają starannie dobranych rozwiązań, dlatego do montażu szkła wykorzystujemy wysokiej klasy zewnętrzne elementy systemowe firmy Stabalux.

Ogrody zimowe z Aluminium

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przygotowujemy i realizujemy projekty ogrodów zimowych z aluminium i stali oraz innych konstrukcji , wykorzystując certyfikowane systemy profili uznanych firm i producentów, wśród których znajdziesz między innymi Aluprof, Blayweert i Yawal. Na prośbę klienta realizujemy ognioodporne konstrukcje ogrodów zimowych.

Dbamy, by każdy element ogrodu zimowego z drewna lub ogrodu zimowego z aluminium był dopracowany w każdym szczególe, dlatego chcemy zaproponować Ci wypełnienie elementów szklanych, szkłem spełniającym najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa oraz posiadającym wymagane certyfikaty. Wykorzystujemy szkło wielokomorowe, udoskonalone o różnorodne zabezpieczenia, poprawiające komfort, poczucie swobody, akustykę i termikę wnętrza ogrodu.

Certyfikowane systemy

certyfikowane systemy profili

Wysokiej klasy szkło

Wysokiej klasy szkło
skala_dom
image-layers_4-2

Nowoczesne okna i drzwi drewniane WOOD GLASS TEAM

Prowadząc firmę SKALA360, stawiamy na rozwój. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, aby w proponowanej ofercie pojawiły się nowoczesne okna i drzwi drewniane najwyższej klasy. Dostępne w sprzedaży modele produkowane są przez renomowaną firmę WOOD GLASS TEAM ze Strzelna położonego w województwie kujawsko-pomorskim.  

Mając na uwadze Twój komfrot, chcemy odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby!

Proponujemy Ci możliwość dostosowania okien do wymagań termicznych,
akustycznych lub specjalnych wymagań konserwatorskich.

Pełny zakres usług

Gwarantujemy pełny zakres usług, obejmujący pomiar, projekt i montaż gotowych okien oraz drzwi rozwiernych i przesuwnych. Dodatkowo, na życzenie klienta dokonujemy demontażu starych okien i drzwi, a następnie – przekazujemy je do utylizacji.

Wysokie kwalifikacje pracowników

Jednocześnie chcemy zapewnić Cię o kwalifikacjach naszych pracowników. Dzięki temu zyskujesz pewność profesjonalnych i estetycznych efektów pracy. 

Najlepsze technologie i materiały

Co więcej, dbamy, by proponowane produkty powstawały wyłącznie z certyfikowanych najlepszych materiałów. 

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Zadzwoń, napisz i umów się na bezpłatną konsultację

szkic
section-bg_10_d