logo-skala2

ZADZWOŃ

Kontakt

SKALA360 Jarosław i Maciej Kuberka S.C.
ul. Staszica 24/8a, 60-524 Poznań

mgr inż. arch. Maciej Kuberka: +48 606 655 533
mgr inż. Jarosław Kuberka: +48 606 325 161

Szeroka oferta Skala360 to propozycja dla tych, którzy nie boją się innowacyjnych rozwiązań. Poznaj bliżej przygotowaną ofertę i pozwól się zainspirować zaskakującym, nowoczesnym stylem. Indywidualny projekt, przygotowany w ścisłej współpracy z klientem to propozycja doskonała dla domów, mieszkań i biur.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, wykorzystując zgromadzoną wiedzę i liczne kontakty handlowe chcemy zaproponować Ci kompleksowy montaż szklanych ścian działowych do biur, montaż rolet, żaluzji i markiz oraz szereg pozostałych usług, precyzyjnie dostosowanych do Twoich potrzeb.

cof

Rolety, markizy i żaluzje - kompleksowa realizacja zleceń

Przygotowując ofertę firmy, podążamy za światowymi trendami! Dysponując wiedzą i doświadczeniem wychodzimy naprzeciw nowym wyzwaniom, podejmując się realizacji najbardziej wymagających zleceń.

Stała współpraca z firmami, Selt i Moll umożliwia nam złożenie zamówienia na nowoczesne rolety, żaluzje i markizy, a odpowiednie kwalifikacje pozwalają na ich trwały i bezpieczny montaż. Bogaty asortyment i szerokie możliwości doboru różnorodnych, wzajemnie się uzupełniających akcesoriów pozwala na dostarczenie i instalację nowoczesnych przesłon, jednocześnie gwarantując satysfakcję inwestora i możliwość realizacji wizji projektantów.

Konstrukcje cało szklane - poznaj tajemnice nowoczesnego designu!

Nowoczesne aranżacje są nam szczególnie bliskie. Zainspiruj się minimalistycznym designem i postaw na konstrukcje, które wyróżnią wnętrza. Wewnętrzne szklane ściany działowe do biur i galerii handlowych sprawdzą się także w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, pozwalając zrealizować najbardziej wymagające projekty i wizje.

Podejmując się wykonania powierzonego zadania, wykorzystujemy systemy stałe i przesuwne z wewnętrznym „parkingiem” oraz akustyczne, wyposażone w żaluzje.

Pozostałe usługi - stylowe balustrady i profesjonalne elewacje

Pozyskanie odpowiednich materiałów, dobór właściwych technologii i systemów oraz montaż szklanych ścian działowych do biur, rolet, żaluzji i markiz to zaledwie część proponowanej przez nas oferty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jednocześnie dążąc do systematycznego poszerzania zakresu wykonywanych usług, proponujemy realizację balustrad wewnętrznych i zewnętrznych, montowanych za pomocą profili ciągłych lub systemu rotuł punktowych, wykonanych z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Oferowane balustrady wykonujemy ze szkła, aluminium i stali lakierowanej proszkowo, nierdzewnej.

Mając na uwadze potrzebę całościowego wykańczania budynków w spójnych ze sobą stylach, proponujemy starannie dobrane i rzetelnie wykonane okładziny elewacji ścian zewnętrznych i wewnętrznych, precyzyjnie dopasowując je do wcześniej zrealizowanych projektów, także do szklanych ścian wewnętrznych w biurach, domach i galeriach handlowych. 

Podążając za światowymi trendami w zakresie aranżacji wnętrz, proponujemy okładziny drewniane, wykonane z płyt prefabrykowanych włókno cementowych, płyt HPL, szkła emaliowanego, dostępnego w dowolnym kolorze i z dowolnym wzorem. Wybrane przez nas materiały wyróżniają się wysoką jakością, trwałością i efektownością, pomagając stworzyć modne i ponadczasowe wykończenia wnętrz mieszkalnych i firmowych.

Tarasy drewniane, kompozytowe, ceramiczne

Nowoczesne budownictwo cieszy się praktycznymi rozwiązaniami. Niewątpliwie należą do nich tarasy. Funkcjonalne i stylowe, w ciekawy sposób łączą zalety domu i ogrodu, stając się miejscem prywatnej rekreacji. 

Chcesz czerpać jeszcze więcej korzyści z takiego rozwiązania? Postaw na odpowiednie materiały wykończeniowe. 

Jakie masz możliwości? Podpowiadamy!

received_740990953469820

Tarasy drewniane

Do najbardziej polecanych tarasów należą tarasy drewniane. Wszystko ze względu na unikatowe właściwości drewna.

Ten naturalny materiał nie nagrzewa się zbyt szybko, wygląda niezwykle elegancko i nie wymaga częstego mycia.

A co z impregnacją? Decydując się na drewno Thermory nie musisz martwić się o dodatkowe zabezpieczenia. W przypadku tradycyjnych rozwiązań konieczne będzie systematyczne olejowanie. Warto pamiętać, że trwałość takiego tarasu zależy przede wszystkim od rodzaju i gatunku drewna, jaki wybierzesz.

Tarasy kompozytowe i z płyt ceramicznych

Innym wariantem są tarasy kompozytowe i z płyt ceramicznych. Takie rozwiązania charakteryzują się dużą odpornością mechaniczną, a dodatkowo – nowoczesnym designem. Co więcej, ich kolor i strukturę możesz swobodnie dobrać do innych elementów otoczenia domu.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Zadzwoń, napisz i umów się na bezpłatną konsultację

szkic
section-bg_10_d